Povánoční hody se zateplením

Tisk
Povánoční hody se zateplením

Michal Babor | Sobota, 04. prosinec 2010 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost Knauf Insulation, výrobce minerální izolace s ECOSE® Technology

, zahájila předvánoční marketingovou kampaň na podporu prodeje s názvem „Namasti si kapsu".

Cílem motivačního programu pro odběratele je podpořit prodej výrobku minerální izolace UNIFIT a také inspirovat odběratele k používání správného produktu pro danou aplikaci - zateplování šikmých střech. Podle počtu zakoupených rolí UNIFITU obdrží účastníci soutěže hodnotné dárkové balení uzenin nebo selátko a soudek piva.

Motivační kampaň Namasti si kapsu je benefit, který v předvánočním čase připravila společnost Knauf Insulation pro své přímé obchodní partnery a realizační firmy, které se specializují převážně na zateplování šikmých střech. Za nákup rolí minerální izolace UNIFIT, získá účastník příslušný počet bodů. Získané body pak může on-line směňovat za odměny, které jsou, jak kampaň slibuje, doslova „k sežrání". Například dárkové balení uzenin, které obsahuje klobásky a salámy různých příchutí získá obchodní partner za 40 – 140 bodů. Stylové pohoštění nejen pro firemní party vymění odběratel na stránkách společnosti Knauf Insulation za 750 bodů. Účast v motivačním programu je podmíněna registrací na webových stránkách www.knaufinsulation.cz, kde jsou k dispozici i přesná pravidla soutěže. Motivační program pro realizační firmy probíhá do 31.1.2011, případně do vyčerpání zásob.

knauf25Ekologická minerální izolace UNIFIT 032, 035, 037, 039 (TI 132 U, TI 135 U, TI 137 U, TI 140 U) s technologií ECOSE® Technology je ideální volbou pro zateplení šikmé střechy. V současnosti jsou z praktického hlediska šikmé střechy velmi oblíbené, protože nabízí rodinám další prostor k bydlení. Kvalitně realizovaná stavba vyžaduje použití vhodného a kvalitního izolačního materiálu. Proto společnost Knauf Insulation vyvinula minerální izolace UNIFIT. Ta vyniká výbornými tepelně-izolačními a akustickými vlastnostmi, λD od 0,032 [W/m.K], nadstandardní tuhostí, snadnou manipulací a dopravou. Při aplikaci méně práší, nezapáchá a nekouše. Použitím minerální izolace UNIFIT tak ušetříte práci, čas, peníze a navíc obdržíte chutnou odměnu.

Mgr. Michal Babor

Z životní dráhy učitele, kterým jsem chtěl být snad už v peřince, jsem před drahnou řádkou let zběhl do sféry časopisů o bydlení. Ze zaměstnance jsem se před deseti lety stal zaměstnavatelem, ale redakční práci zůstávám věrný...

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Slideshow”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop