Tisk
FONTANA: <small>Kavárna POTMĚ v Praze už jen do konce týdne</small>

FONTANA: Kavárna POTMĚ v Praze už jen do konce týdne

Helena Petáková | Úterý, 25. červen 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Přijďte si vychutnat kávu do Kavárny POTMĚ, kterou i tento rok FONTANA podporuje. Poslední kávu si v Praze na Ovocném trhu můžete objednat 30. června 2013 do 18.00 hodin, kdy bude provoz kavárny ukončen. I v letošním roce však vyjíždí autobus Kavárny POTMĚ do jednotlivých měst České republiky,  kde si můžete u nevidomých kavárníků objednat výbornou kávu uvařenou z vody Fontana.


Zastávky Kavárny POTMĚ na kolech:

18. - 20. 7. Ostrava, OC Forum Nová Karolina
29. - 31. 7. Liberec, nám. Dr. Edvarda Beneše
9. - 11. 8. Panenský Týnec, Open Air Festival
2. - 8. 9. Brno, Galerie Vaňkovka
13. - 15. 9. Jičín, Valdštejnovo náměstí
26. - 28. 9. Olomouc, Horní náměstí

Pramenitá voda Fontana, zdroj vody a její rozbory

Voda Fontana je čerpána z podzemního zdroje v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko na kraji obce Dubá. Toto území je mezi vodohospodáři známé díky velkým zásobárnám velmi kvalitní vody.

fontana 189 0Voda je stáčena ve vlastním závodě za nejpřísnějších hygienických podmínek. Celý proces čištění a plnění lahví zajišťuje plně automatická linka. Z každé výrobní šarže se odebírá náhodně několik vzorků, které jsou odváženy do nezávislé laboratoře k provedení rozborů. Výsledky těchto analýz potvrzují, že Fontana plně vyhovuje vyhlášce č.275/2004 sb. a patří do kategorie pramenitá voda.

Stojí za to vyzdvihnout zejména její optimální zásaditost pH 7,8, což ocení nejen vaše chuťové buňky, ale zejména váš organismus. O významu pH ve vodě se více dočtete na FACEBOOKU firmy.

Vzhledem k tomu, že stáčírnu v Dubé jsme společnost převzala v průběhu února 2013, může se po přechodnou dobu stávat, že se setkáte i s vodou z původního zdroje na Vlašimsku.

 

 Bez názvu fontana

 

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop