Tisk
Nejnovější publikace o pasivních domech zdarma ke stažení!

Nejnovější publikace o pasivních domech zdarma ke stažení!

Dagmar Šimonová | Čtvrtek, 27. únor 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Čerstvé studie, praktické zkušenosti z výstavby moderních pasivních domů i úvahy směrem do budoucna. To vše najdou zájemci v aktuálně vydaném sborníku o pasivních domech, který je zdarma k dispozici na stránkách Centra pasivního domu. Běžně se přitom podobné publikace prodávají za stovky korun.


Mezinárodní sborník
se skládá z textů českých, slovenských, ale i rakouských a německých autorů. Právě v Německu a Rakousku mají pasivní domy v celosvětovém měřítku největší tradici. Perfektních energetických standardů tu dosahují i veřejné budovy jako úřady, školy nebo mateřské školy.

1530 500x400x75„Princip pasivního domu je zajímavý nejen z energetického pohledu, ale významně také zvyšuje kvalitu života v moderních stavbách," uvedl ředitel Centra pasivního domu, Jan Bárta. „Abychom rozšířili osvětu v této oblasti, rozhodli jsme se sborník s nejnovějšími studiemi renomovaných českých a zahraničních autorů uveřejnit na webu zdarma," dodal Bárta.

Vikendovy dom pokorny architekti kopieSborník Pasivní domy 2013 vychází ze stejnojmenné konference, pořádané v říjnu v Bratislavě. Publikace má 402 stran a podíleli se na ní například známí architekti jako Ing. arch. Josef Smola nebo Ing. arch. Pavol Pokorný.

Vaše komentáře (3)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop