Tisk
Špičkové technické novinky i vize do budoucna

Špičkové technické novinky i vize do budoucna

Dagmar Čechová | Středa, 07. leden 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Blíží se XXII. ročník mezinárodní výstavy pro odbornou i laickou veřejnost Infotherma 2015.
Jedná se o ú
zce specializovanou výstavu ke zdravé tepelné pohodě našich příbytků a ke všemu ostatnímu, co s tím souvisí, včetně čistoty ovzduší a ekonomické dostupnosti.

Infotherma 2015356 domácích a zahraničních firem a organizací je připraveno zcela zaplnit prostory ostravského výstaviště Černá louka a tématicky obsáhnout celou problematiku tepelné pohody za ekonomicky dostupných podmínek.

Tato témata se dotýkají nejen těch, kdo bydlí v rodinných domcích a jsou odkázáni na lokální topeniště, ale čím dál více i ostatních, kteří z nich jsou zamořování dýmem a zplodinami.

Infotherma 2015Infotherma 2015 je výsledkem mnohaleté spolupráce s odborníky z vysokých škol, výzkumných a vývojových pracovišť a většiny vystavovatelů. To platí i o svazech, ceších, asociacích, společenstvích, či mediálních partnerech.
Náměty a připomínky koriguje Agentura Inforpres s požadavky návštěvníků z anket, dotazníků a internetových hlasovacích soutěží.
Návštěvníci portálů vybírali nejlepší přihlášenou novinku pro Infothermu 2015, Top energii 2015 a Tepelnou izolaci. Vítězné produkty budou vystaveny ve vstupním pavilonu.

Infotherma 2015U návštěvníků převládá požadavek na informace o novinkách v otopných systémech – kotlích, krbech, kachlácích, podlahových, stěnových a stropních vytápěních, kombinací využití jednotlivých zdrojů energií za přijatelných investičních a provozních nákladů.

Na výstavě bude 40 domácích a zahraničních firem se špičkovými kotly na tuhá paliva, které řeší nejen úsporu paliv, nároky na ochranu životního prostředí, ale zachovávají i dostupný komfort obsluhy přes zásobníky, automatické přikládání, regulace apod.

Infotherma 2015Infotherma 2015 se bude také zabývat využíváním obnovitelných zdrojů a vysvětlováním, co jsou skutečné, smysluplné a ekonomicky reálné obnovitelné zdroje.
O největší přehlídku tepelných čerpadel v republice se postará 55 domácích a zahraničních vystavovatelů.

Přečtěte si více informací o výstavě a jejím doprovodném programu.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop