Tisk
Mezinárodního veletrhu o dřevostavbách se účastní přes 600 vystavovatelů

Mezinárodního veletrhu o dřevostavbách se účastní přes 600 vystavovatelů

DAS | Středa, 03. leden 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Veletrh DACH+HOLZ International je úspěšným veletrhem s velkým zájmem vystavovatelů. A tak se tesaři, pokrývači, klempíři, architekti a projektanti mohou těšit na kompletní přehled sektoru a na novinky z oblasti dřevostaveb, střech, fasád, kovoobrábění, klempířství a výstavby.

Až 600 vystavovatelů

Veletrh DACH+HOLZ International nabídne mimo jiné i bohatý doprovodný program s řadou přednášek a odborných konferencí. Veletrh probíhá v pěti výstavních halách na celkové ploše 71 000 m² za účasti 600 vystavovatelů, včetně všech předních mezinárodních značek a lídrů na trhu. Rok 2018 se těší ze strany vystavovatelů z celé Evropy ještě většímu zájmu oproti minulým ročníkům.

Termín veletrhu je před stavební sezónou

Termín konání veletrhu DACH+HOLZ je ideálně stanoven těsně před začátek stavební sezóny a seznámí vás s novými trendy a produkty. Veletrh je určen pro pokrývače, tesaře, klempíře, architekty a projektanty, bytová družstva, správy domů, developery, privátní stavitele, odborný velkoobchod, lešenáře, montéry rolet a žaluzií a další stavební řemesla, zahradní architekty, investory, úřady.

Zažijte živé ukázky přímo na veletrhu:

Speciální show "GREEN ROOF", "METAL ROOFER", Protipožární ochrana dřevěných konstrukcí, Bezpečnost při práci ve výškách a další praktické demonstrace.

Zlevněné vstupenky až o 30% objednávejte online


DACH+HOLZ International

  • Mezinárodní veletrh pro dřevěnou stavbu, vnitřní výstavbu, střechy a stěny
  • Výstaviště Kolín nad Rýnem 20. - 23. 02. 2018
  • Otevírací doba veletrhu: denně od 9 do 18 hodin
  • www.dach-holz.com
Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop