NOVINKA – Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb 2021

NOVINKA – Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb 2021

Markéta Kristová | Pondělí, 19. duben 2021 |

Přidat na Seznam.cz

Nevíte si rady, s kým stavět dřevostavbu? Jsou pro Vás dřevostavby novým oborem a těžko se orientujete v technologiích dřevostaveb? PŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB 2021 je užitečná a praktická příručka pro všechny, kteří chtějí stavět nový dům – dřevostavbu a hledají projekty dřevostaveb a ověřeného dodavatele, který dům bez problémů postaví.

Již 12. vydání této ročenky poskytuje konkrétní přehled všech dodavatelů a projektů dřevostaveb na českém trhu včetně jejich stavebních technologií a vzorových domů. Nechybí zde oblast působení dodavatelů dřevostaveb, ceny a půdorysy projektů dřevostaveb a samozřejmě ukázky konkrétních realizací dřevostaveb.

Nevíte si rady, jakou dřevostavbu postavit? Hledáte spolehlivého dodavatele vaší dřevostavby na klíč?


  • Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb vám pomůže vybrat jak projekt, tak ověřeného dodavatele dřevostavby.
  • Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb obsahuje jak ukázky realizací dřevostaveb na klíč, tak individuálních nízkoenergetických či pasivních dřevostaveb, nechybí ani vzorové domy.
  • Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb je pomocník pro všechny, kteří chtějí stavět dřevostavbu a chtějí se zorientovat ve světě dřevostaveb.
  • Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb je plný inspirace, typů na konkrétní projekty nového domu, a hlavně kontaktů a informací o dodavatelích dřevostaveb.

prehled-dodavatelu-a-projektu-drevostaveb-2021

OBJEDNAT tištěný PŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB 2021→

Malá ochutnávka tištěného Přehledu dodavatelů a projektů dřevostaveb 2021


Vyberte si svůj projekt dřevostavby už teď!


Svůj vysněný dům si už nyní můžete vybrat v našem online katalogu dřevostaveb, ve kterém se nachází přes 400 projektů moderních dřevostaveb na klíč od ověřených dodavatelů dřevostaveb. Katalog projektů dřevostaveb obsahuje velké i malé dřevostavby na klíč, bungalovy i patrové stavby, skeletové i panelové dřevostavby, sruby nebo roubenky. U každého projektu najdete podrobnou specifikaci včetně uvedení ceny za projekt, technických parametrů, fotografií a kontaktu na příslušného dodavatele. Jednoduše zvolte kategorii dřevostavby, která vás zajímá a vybírejte!

projekty-drevostaveb

Vyberte si svůj PROJEKT z našeho online katalogu typových dřevostaveb→

 

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop