Největší online stavební veletrh 2023 poradí stavebníkům v těžké době

Největší online stavební veletrh 2023 poradí stavebníkům v těžké době

Komerční sdělení | Pondělí, 02. leden 2023 |

Přidat na Seznam.cz

Již počtvrté proběhne zdarma největší online stavební veletrh Veleton ve dnech 28.– 29. ledna 2023. Na digitální platformě se propojí odborníci z řad výrobců stavebních materiálů, technologických, montážních i stavebních firem se zájemci o stavbu, bydlení, rekonstrukci a vytápění.

Pro zájemce a stavebníky je účast na online stavebním veletrhu VELETON zcela ZDARMA. Po registraci získají účastníci přístupový kód pro vstup na platformu v době konání veletrhu. Mohou se pak připojit z pohodlí a bezpečí svého domova z počítače nebo mobilu. Na online akci se zájemci mohou podívat na několik desítek živých přednášek, poradit se specialisty, rovnou diskutovat svoje potřeby a problémy v této náročné době a také soutěžit o zajímavé ceny od vystavovatelů.

Fakta a čísla z předchozí akce doplňuje Ing. Ivana Duchoňová, ředitelka veletrhu: „Před rokem o online veletrh projevilo zájem přes 12 000 návštěvníků, více než 10 000 z nich se přihlásilo na živě vysílané přednášky, během nichž jim vystavovatelé věnovali soutěžní ceny v hodnotě přes 300 000 Kč." Ing. Jakub Fojtík manažer veletrhu komentuje: „Na základě tvrdých dat ze tří zrealizovaných kol jsme vysledovali, že náš online veletrh vytvořil hodnotný prostor pro potřeby investorů a dodavatelů, výrobců ve stavebnictví. Důkazem může být i to, že jeden návštěvník strávil na akci průměrně 2 hodiny a 38 minut ve svém volném čase."

Registrace vstupenky ZDARMA na online veletrh VELETON 2023→

Co můžete od online stavebního veletrhu čekat?


Na přehledném a snadno ovladatelném veletržním portálu najdete:

  • virtuální stánky firem z různých segmentů stavebnictví,
  • živé video nebo audio hovory s odborníky,
  • živé vysílání zajímavých přednášek o aktuálních tématech a trendech, ukázky produktů a živé diskuze,
  • soutěže o hodnotné ceny, které věnují vystavovatelé,
  • textová komunikace nebo chatování,
  • užitečné materiály ke stažení a slevové vouchery,
  • bezplatné poradenství od odborníků a nezávislých institucí.

Jak funguje online stavební veletrh Veleton, zjistíte v krátkém videu níže.

Odborné poradenství poskytují také partneři veletrhu – Asociace dodavatelů montovaných domů, Centrum pasivního domu, Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Cech kamnářů, Cech topenářů a instalatérů, Klastr Česká peleta, Svaz podnikatelů ve stínící technice, Česká komora lehkých obvodových plášťů, Cech mechanických zámkových systémů, Cech klempířů, pokrývačů a tesařů.

DrevoaStavby.cz Veleton 2023 online stavební veletrh

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop