Tisk
MS HAUS: <small>13 let na trhu, dřevostavby s 13% slevou</small>

MS HAUS: 13 let na trhu, dřevostavby s 13% slevou

Michal Babor | Úterý, 31. leden 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Kdo navštíví veletrh FOR WOOD začátkem února nebo veletrh Dřevostavby 2012 na konci téhož měsíce, má možnost využít jedinečné nabídky společnosti MS Haus na stavbu rodinného domu se slevou 13 procent.

Pro slevu na veletrh

17023cb9d21f3e272d634594f68c7166MS4Společnost MS Haus se zabývá realizacemi rodinných domů na bázi dřeva již od roku 2009. Její nabídka zahrnuje typové rodinné domy ve třech typových řadách včetně domů pasivních. Nejoblíbenější skupinou sendvičových panelových domů na bázi dřeva společnosti MS Haus jsou však projekty s označením Economy, které disponují mimořádně příznivým poměrem mezi cenou a kvalitou.

V rámci svého třináctiletého výročí působení na českém trhu přichází s mimořádně lákavou nabídkou: klienti, kteří uzavřou v průběhu veletrhu For Wood ve dnech 8. – 11.2.2012 v Praze-Letňanech nebo na veletrhu Dřevostavby ve dnech 23. – 26.2.2012 v Praze-Holešovicích předběžnou smlouvu na dodávku projektu a domu z nabídky typových domů společnosti MS Haus s.r.o., mohou využít slevy 13 procent z ceny zvenčí dokončené vrchní stavby domu.

Stavět jen s odborníky

MS1Proč právě MS Haus? Tato ryze česká společnost má za sebou dlouhou řadu úspěšných realizací. Jako jeden z dlouholetých členů Asociace dodavatelů montovaných domů disponuje Dokumentem národní kvality (DNK), k jehož dodržování se dobrovolně zavázala. Nadstandardní pravidla certifikace podle DNK zpřísňují požadavky zákonné certifikace a rozšiřují je i na montáž na stavbě. Součástí této certifikace je i náhodné testování domů na těsnost.

Standardní nabídka společnosti MS Haus zahrnuje možnost flexibilní úpravy projektů podle požadavků zákazníka, pomoc při zajištění financování a nezajímavá není ani třicetiletá záruka poskytovaná na konstrukci domu. Příjemnou zprávou pro stavebníka je používání zdravotně prospěšných desek Fermacell greenline na vnitřním plášti domu, které díky absorbci škodlivin pomáhají zajišťovat zdravé prostředí v interiéru.

A ještě něco: ke standardní dodávce obložkových vnitřních dveří přidá MS Haus i bezdrátové zabezpečovací zařízení každému, kdo uzavře smlouvu na dodávku domu do konce listopadu letošního roku.

Mgr. Michal Babor

Z životní dráhy učitele, kterým jsem chtěl být snad už v peřince, jsem před drahnou řádkou let zběhl do sféry časopisů o bydlení. Ze zaměstnance jsem se před deseti lety stal zaměstnavatelem, ale redakční práci zůstávám věrný...

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (2)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Zajímavosti”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop