Tisk
FOR ARCH 2012 se zaměřuje na energetické úspory staveb

FOR ARCH 2012 se zaměřuje na energetické úspory staveb

Dagmar Šimonová | Pátek, 22. červen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Hlavním tématem letošního veletrhu FOR ARCH a souběžných veletrhů bude nízkoenergetické stavění. „Při navrhování i realizaci budov se stavitelé stále častěji setkávají s požadavkem na minimální energetickou náročnost. Pružně jsme zareagovali na tuto situaci a věnovali letošní FOR ARCH právě této problematice," přibližuje zaměření 23. ročníku FOR ARCHu Martin František Přívětivý, ředitel obchodního týmu.

Stánek Centra pasivního domu na FOR ARCH 2011Veletrh získal jako partnera Centrum pasivního domu, které sdružuje právě subjekty se zájmem o pasivní stavění. Nejnavštěvovanější veletrh ve stavebnictví pořádaný v ČR proběhne v termínu 18. - 22. zářív prostorách PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Ať už se o stavebnictví zajímáte profesionálně jako architekti, projektanti, technici nebo vás zajímají novinky v tomto oboru jako laiky, nenechte si ujít letošní přehlídku moderních technologií a nejnovějších výrobků.

Počet vystavovatelů na veletrhu FOR ARCH roste

Stánek Haas Fertigbau na FOR ARCH 2011Oproti loňskému ročníku veletrhu FOR ARCH se počet přihlášených vystavovatelů k 31. 5. zvýšil o 12 % a dá se očekávat, že konečný nárůst bude ještě větší, neboť možnost přihlásit se je stále otevřená. Mezi dosud potvrzenými vystavovateli FOR ARCHu najdeme významné společnosti jako např. BEST, Beton Brož, VELUX Česká republika, Wienerberger cihlářský průmysl, HELUZ cihlářský průmysl, PILECKÝ, RD Rýmařov a řadu dalších.

FOR THERMProstor k prezentaci v české ale i zahraniční konkurenci firmám zaměřeným na vytápění, větrání a alternativní zdroje nabídne veletrh FOR THERM. Zde svou účast potvrdili přední zástupci tohoto oboru, jako jsou REGULUS, Buderus tepelná technika Praha, STIEBEL ELTRON, ROMOTOP a mnoho jiných.

Do rodiny podzimních veletrhů přibudou další

Na veletrhu FOR ELEKTRO budou k vidění zajímavosti ze světa elektrotechniky, osvětlovací techniky a zabezpečovacích systémů. Svoji expozici zde budou mít např. ABB, Schneider Electric CZ a další. Letos poprvé se v rámci podzimních stavebních veletrhů představí i veletrhy BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE. Trendům v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb se bude věnovat 4. ročník mezinárodního veletrhu FSDays.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Zajímavosti”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop