Tisk
Vybavení dílny pro kutily i profesionály

Vybavení dílny pro kutily i profesionály

Administrator | Pátek, 10. červenec 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Mnoho majitelů rodinných domů si ke svému bydlení pořizuje i kutilskou dílnu. Někdo chce mít tuto dílnu zařízenou čistě pro případ nutných oprav a úprav v domě a na zahradě, jiný se rád ve volném čase věnuje například opracování dřeva nebo jiným řemeslným dovednostem. V každém případě by však měla být tato dílna vybavena kvalitním dílenským nábytkem. Ten není jen záležitostí velkých profesionálních provozů, ocení ho i všichni kutilové ve svém království zručnosti.

Renomovaný výrobce vsází na kvalitu

3Kvalitní dílenský nábytek nabízí ve svém výrobním programu společnost POLAK CZ. Ta působí na trhu od roku 1991 a řadí se mezi špičkové výrobce tohoto sortimentu na českém i zahraničním trhu. Za touto výbornou pověstí stojí vysoká kvalita materiálů i zpracování a nejširší ucelená nabídka vybavení dílen, šaten a dalších podobných prostor. Firma navíc přichází s neustálými novinkami, na kterých pracuje vlastní výrobní oddělení. Všechen dílenský nábytek z výrobního programu společnosti POLAK CZ je vzájemně kompatibilní, takže si každý může přizpůsobit svou dílnu konkrétním představám.

Praktické vybavení dílny

42Bez kvalitního a bezpečného stolu se v dílně nedá obejít. Dílenské ponky POLAK CZ se vyznačují vysokou stabilitou a bezpečností díky stabilním nohám a pevné vrchní desce. Na výběr jsou jednoduché ponky i stoly doplněné skříňkami a zásuvkami. Široký výběr je také mezi kovovými skříněmi na nářadí. Nabídka zahrnuje dílenské skříně s variabilním uspořádáním polic, s plastovými boxy, s kovovými, prosklenými i roletovými dveřmi. Stejně tak zásuvkové skříně jsou k dostání v mnoha typech a vhodným doplňkem k nim je dílenský vozík, se kterým je vždy vše potřebné po ruce. Mezi další sortiment společnosti POLAK CZ, který se i v domácí dílně hodí, patří kovové šatní skříně.

S kvalitním praktickým nábytkem bude ve vaší dílně pořádek a práce vám půjde snadno od ruky.

Komentáře  

 
0 #2 donlabuznik 2019-03-30 15:40
Řadím se sice spíše mezi kutily, ale svému hobby se věnuji někdy i každý den. Kvalitní výbava je tedy pro mne nutností a musím říct, že pro zlepšení kvality práce se mi nejvíce osvědčil pístový kompresor z https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/ , díky kterému práci zvládám mnohem rychleji a ještě k tomu kvalitněji.
Citovat
 
 
0 #1 Jiří 2015-10-16 09:29
:-)
dobrý článek
podobné informace doporučuji i na
http://svet-garazi.cz/garaze/garazove-zajimavosti/6835-kam-v-gar%C3%A1%C5%BE%C3%AD-a-skladech-s-n%C3%A1%C5%99ad%C3%ADm
Citovat
 

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop