Už máte zahradní domek?

Už máte zahradní domek?

Redakce | Neděle, 01. březen 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Zahradní domky a další drobné dřevěné stavby se pomalu stávají neodmyslitelnou součástí našich zahrad. Ať už chceme dětem pořídit vlastní chatku s pískovištěm a skluzavkou, uskladnit nářadí nebo si dopřát trochu soukromí, vždy je potřeba takovou stavbu dobře promyslet. Kromě funkčnosti by měla v zahradě rovněž působit esteticky a lahodit oku.

Jednou z nesporných výhod zahradních domků je skutečnost, že na ně nepotřebujeme stavební povolení. Najdou si tedy své uplatnění i v rekreačních osadách, kde není možné postavit větší stavbu. Do těchto malých dřevostaveb je možné umístit nábytek a v teplejších měsících i přespat.

Na materiálu zahradního domku záleží

Pokud hledáte ideální materiál pro zahradní domek, je jím bezpochyby dřevo, které harmonicky zapadá do okolní přírody. Vhodně zvolený typ dřeva a kvalitní péče o něj vám zaručí dlouhou životnost bez napadení možnými škůdci a plísněmi.

Zahradní domek Delta Svratka - Luka eko 01

Obr.: Zahradní domek Delta Svratka - Luka eko 01

Moderní zahradní domky s puncem kvality

Nejlevnější zahradní domky můžete pořídit v řádu několika tisíc korun v nejrůznějších hobby marketech. Pokud ale chcete kvalitnější materiál i zpracování a delší životnost stavby, je lépe obrátit se na renomovanou firmu se zkušenostmi. Tou může být například Delta Svratka, která patří k největším výrobcům drobných zahradních dřevostaveb na našem trhu. Patří ke špičkám ve svém oboru, protože rozumí nejen zpracování a struktuře dřeva, ale rovněž individuálním potřebám zákazníků. Se zahradními domky značky Delta Svratka se vaše zahrada stane ozdobou okolí.

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Zahrada”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop