Tisk
Zahradní altán jako vkusný doplněk zahrady

Zahradní altán jako vkusný doplněk zahrady

a.janousek | Středa, 01. duben 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Máte krásnou zahradu plnou romantických zákoutí a květin, ale pořád jí něco chybí? Třeba je to právě zahradní altán, který v parném létě dokáže poskytnout stín, úkryt před deštěm nebo poslouží třeba jako letní pracovna či jídelna. Pokud máte altán, v domě se v teplých měsících ani nepotřebujete příliš zdržovat.

Pro výrobu zahradních altánků je ideální dřevo. Dřevo, jako organický materiál rostlinného původu optimálně zapadne do takového prostředí, jakým je zahrada. Dřevo má vynikající fyzikální vlastnosti, je obnovitelné a dá se všestranně využívat.

Pokud jste zručnější, můžete si zahradní altánek postavit vlastníma rukama. V opačném případě je lépe se obrátit na zkušené odborníky. Tím je například společnost Delta Svratka, která se na výrobu zahradních altánů, pergol a dalších přístřešků specializuje. Firma patří patří opravdu ke špičkám ve svém oboru, protože rozumí nejen zpracování a struktuře dřeva, ale rovněž individuálním přáním a potřebám svých zákazníků.

Kvalita za rozumnou cenu

zahradni-altan-Pavilon-2,9-2,9-1389619600K výrobě zahradních altánů používají v Deltě Svratka pouze smrkové, velmi kvalitně opracované dřevo. Altány jsou obvykle tvořeny třemi stojkami v každém rohu, tudíž jsou velmi stabilní a není bezpodmínečně nutné je kotvit k zemi. Zastřešovat může altánek jednoduchá a cenově dostupná lepenka nebo asfaltový šindel. Vnitřní prostor altánku lze vydláždit betonovou dlažbou, vysypat kamínky, dalším řešením může být i dřevěná podlaha. Tehdy je však potřeba celou stavbu altánku vyzdvihnout nad úroveň okolního terénu. Pokud by vám nevyhovovala základní nabídka firmy, můžete si nechat zhotovit altán přesně podle vašich představ. Zahradní altány společnosti Delta Svratka jsou velmi vkusným doplňkem zahrady.

Vaše komentáře (3)

Nejnovější články v kategorii “Zahrada”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop