Tisk
Pět brožur - pět rádců

Pět brožur - pět rádců

Ondřej Zaorálek | Úterý, 18. leden 2011 |

Přidat na Seznam.cz Společnost Knauf Insulation, výrobce nové generace bezformaldehydové minerální izolace s ECOSE Technology, vydává sérii brožur pro laiky i projektanty, která zájemce podrobně seznámí mimo jiné s principy zateplování fasád, dřevostaveb či šikmých střech.

Zdaleka ne všichni, kdo se hodlají pustit do zateplení své nemovitosti nebo jejích částí, totiž vědí, jaký druh izolace mají zvolit a jak ji následně správně aplikovat. Právě jim je určena sada pěti publikací přesně popisující specifika zateplování – legislativními požadavky počínaje, přes popis možností jejich aplikace, různých druhů izolačních vlastností, požární odolnost a podrobnou dokumentací samotné instalace konče. Brožury zaměřené na zateplení fasád, šikmé střechy, dřevostavby, vnitřní stěny a technické izolace dále upozorňují na širokou škálu možností využití, které minerální izolace nabízejí.

Svépomocí raději ne

Zateplování bez dostatečných znalostí v oblasti tepelné techniky se podle Milana Pokrivčáka, aplikačního specialisty ze společnosti Knauf Insulation, nemusí vyplatit ani odborné veřejnosti, ani laikům. Nezkušený kutil totiž může nesprávným postupem zateplení zhoršit vlastnosti konstrukce a původní myšlenka ušetřit na stavebních pracích se mu naopak může mnohonásobně prodražit. Vždy je tedy lepší svěřit práci zkušeným odborníkům.

Informační brožury lze volně stáhnout na webových stránkách společnosti Knauf Insulation v sekci Ke stažení – Technická dokumentace.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Izolace”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop