Tisk
CUBE: <small>Zahradní domek plný inspirací</small>

CUBE: Zahradní domek plný inspirací

Komerční sdělení | Pondělí, 24. duben 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Zahradní obývací pokoj, venkovní sauna či stylové domácí kino, čítárna, prostor pro oslavy, dětská skrýš – tím vším a určitě lecčíms navíc dokáže být CUBE – dřevěný altán, který si můžete poskládat stejně jako kostky.

CUBE se totiž umí zmenšit, zvětšit, zatemnit, nebo naopak prosvětlit, může mít půdorys obdélníku i čtverce. Umí se přizpůsobit nejen svou velikostí, ale i výplněmi stěn – můžou být plné dřevěné, transparentní laťové nebo prosklené. Zahradní altány CUBE mají stovky variant.  Je jen na vás, jak bude vaše zahradní posezení velké, zda stěny budou otevřené, nebo zasklené, zda chcete více světla, nebo dáváte přednost intimitě za roletou. Prostě si jen řekněte, co byste rádi – CUBE vám to splní...

zahradní domek CUBE 4x3zahradní domek CUBE no backgroundzahradní domek sauna
CUBE má 100 variant - napište nám své přání

Je mnoho společností, které nabízí zahradní domky, sauny a altány, a právě proto se snažíme nedělat totéž. Přicházet s něčím novým a na staré nápady nahlížet novým pohledem. A právě nový pohled byl u zrodu altánu CUBE, který nám, ale hlavně vám nestaví žádné meze. Je jedno, zda toužíte po zahradním obývacím pokoji, venkovní sauně či stylovém domácím kinu. CUBE má stovky variant a zdaleka jsme nevyčerpali všechny jeho možnosti. Napište nám své přání, CUBE se umí zmenšit, zvětšit, zatemnit nebo naopak prosvětlit. CUBE umí plnit každý sen, a proto ten další opravdový originál může být jen váš.

CUBES je anglický výraz pro KOSTKY. A přesně jako kostky se naše altány skládají. Navrhněte si svoji CUBE ze stovek možných variant!

www.exteriery.cz

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Zajímavosti”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop