Tisk
Do dřevostavby si pořiďte vysokou postel

Do dřevostavby si pořiďte vysokou postel

Helena Petáková | Čtvrtek, 13. únor 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Bydlení v obklopení přírodních materiálů, především dřeva, nejenže patří mezi současné trendy, ale především prospívá našemu zdraví. Pokud chcete udělat pro své zdraví ještě více, nepodceňujte ani význam postele a vyberte si pro svůj spánek to nejlepší.


Proč vysoká postel?

polohovaci postel drevostavbyPokud sledujete trendy ve světě bydlení, nemohli jste si toho nevšimnout. Vysoké postele se stěhují do ložnic! Proč je tomu tak? Jedná se o čistě módní trend, anebo má toto stěhování své opodstatnění? Zeptali jsme se odborníků z showroomu Luxury Sleeping a dozvěděli jsme se důvody, které mnozí už dávno poznali na vlastní kůži, páteř i oči. Vysoké postele přinášejí více komfortu. Jsou zdravější. A v neposlední řadě ložnicím sluší.

Více komfortu

Více komfortu, to je hlavní důvod, proč si zvýšenou postel pořídit. Vyšší ležení přináší výrazně pohodlnější uléhání a především vstávání. Když se ráno zvednete z vysoké postele, Vaše páteř není nucena vykonávat nepřirozený a nepohodlný pohyb. To neocení pouze senioři, kteří si vysoké postele pořizují nejčastěji, ale všechny věkové kategorie.

Více pro zdraví

kuperus drevostavbyDalším přínosem zvýšeného ležení je kvalitnější dýchání. Důvod je prostý. Čím výše od země ležíme, tím méně nečistot vdechujeme. To má zásadní význam především pro alergiky a astmatiky. Nehledě na to, že čím výše ležíme, tím dále jsme také od chladu, který stoupá od země. Tuto přednost oceníme především v chladnější části roku.


Více designu

vysoka postel kuperusA konečně, nikoli na posledním místě, vysokým postelím nesmíme upřít ani jejich elegantní vzhled, díky němuž jsou skutečným klenotem každé ložnice. Velké oblibě se těší vysoké postele Kuperus jejichž základem je masivní dřevěný rám, který zahalují krásné potahové látky různých barev, anebo kůže. Neméně oblíbené jsou luxusní postele Pullman známé rafinovanými polohovacími systémy, které svým komfortem osloví i velmi náročné zákazníky. Jsou prezentovány i v rekonstrukci domu krok za krokem portálu www.UtulnyDum.cz.

 

 

Vaše komentáře (5)

Nejnovější články v kategorii “Zdravé bydlení”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop