Tisk
Dveře se speciálním průlezem

Dveře se speciálním průlezem

Helena Petáková | Čtvrtek, 14. červen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Kočka leze dírou, pes... taky. Že tu písničku znáte trochu jinak? To bude tím, že jste ještě neslyšeli o novince jednoho z významných českých výrobců interiétových dveří – o dveřích se speciálním průlezem, který umožní vašim čtyřnohým spolubydlícím průchod na zahradu, verandu, balkon či do toaletní místnosti.

Průlez pro zvířata, prosklené dveře, zdroj SAPELIDíky této technické novince na ploše dveří přestanete nacházet v domácnosti loužičky či jiné nechtěné dárečky a dveře již nebudou poničené škrábáním. Vaši zvířecí přátelé totiž budou moci procházet zavřenými dveřmi. Mezipokojové, ale i dveře na zahradu mohou být vybaveny speciálním průlezem, jehož velikost se liší dle vzrůstu a váhy zvířete.


detailPohyb svého domácího mazlíčka můžete regulovat díky nastavitelnému zamykání průlezu, a to v polohách „pouze dovnitř", „pouze ven", „otevřeno" a „zavřeno". Vaši čtyřnozí miláčkové tak budou moci beze strachu, že se na ně páníček rozzlobí, vykonat svoji potřebu, vyběhnout si ven podle nálady a vybít svoji energii na zahradě, na terase či balkóně.


prulez pro zvirata plne dvere zdroj SAPELIA nejen to! Spokojenější a klidnější budete také vy. Přestanete svým čtyřnohým přátelům dělat vrátného, nebudete mít doma průvan a skončí vaše obavy ze zlodějů, kvůli pootevřeným dveřím. Více na www.sapeli.cz.

 

Vaše komentáře (3)

Nejnovější články v kategorii “Ostatní”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop