Grilovací domek: <small>Místo, odkud nebudete chtít odejít</small>

Grilovací domek: Místo, odkud nebudete chtít odejít

Administrator | Pondělí, 22. červen 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Chtěli byste z vaší zahrady vytvořit něco jedinečného a stále ještě nemáte konkrétní představu? Setkáváte se rádi s přáteli, hledáte místo pro únik, kde byste byli na chvíli jen sami se sebou? Líbilo by se vám mít celoroční zázemí pro grilování a trápí Vás nedostatek místa v domě? Pokud ano, pomůžeme vám mezi vaším domem a zahradou vytvořit prostor, kde se budete cítit stejně komfortně jako doma a stejně svobodní jako venku v přírodě.

van Zwieten2Montované KOTY, které nabízíme, mají jedinečný vzhled, jsou zhotoveny z odolného laponského dřeva a mají variabilní využití, přičemž jediným zdrojem energie je oheň v centrálně orientovaném krbu. Díky těmto možnostem, a také pro nízké pořizovací a provozní náklady, jsou ideálním doplňkem pro Váš dům nebo chalupu se zahradou a stanou se místem, odkud se nebudete chtít vracet.

Celoroční grilování v luxusním zázemí 

Apeldoorn 517 m2 KotaGrilovací KOTA je svou funkčností předurčena ke kulinářské zábavě. Topeniště i velká spousta grilovacích doplňků jsou uzpůsobené právě přípravě jídel a grilování. Kruhový koncept KOTY s ohništěm uprostřed o půdorysu 6 až 25 m2 je pak ideálním prostředím, ať už jde o diskrétní firemní jednání, romantickou večeři pro dva, nebo živelnou oslavu poháru fotbalového klubu. Atmosféra dřevěné KOTY a praskajícího ohně je nenapodobitelná a současně univerzální v možnostech využití bez ohledu na počasí nebo roční dobu. V KOTĚ můžete grilovat celoročně, ať už je léto proměnlivé, počasí chladné nebo zcela mrazivé. Grilovací KOTA má vynikající izolační vlastnosti díky odolnému, pomalu rostoucímu dřevu těženém v Laponsku a v kombinaci s dojitými izolačními skly tak ani nepřicházíte o kontakt s venkovním prostředím. KOTA je prostě funkční šperk pro každou zahradu!

Řešení pro maximalisty 

Victoria O 1Victoria O 2Pokud si chcete užít A třídu za cenu standardu, pak je oválný GRILL ALTÁN VICTORIA Vaší srdeční záležitostí. Máte jasno v tom, že neslevíte z luxusu ani funkčnosti, protože víte, že obojí si užijete v bohaté míře. A ta spousta místa navíc ! Je neuvěřitelné, jak větší okna a vyšší stěny rozšiřují vnitřní prostor. Současně zůstává kruhové rozmístění sedících okolo krbu jako u tradiční koty a benefitem je pak volný prostor na protější straně altánu.

 

Vaše komentáře (5)

Nejnovější články v kategorii “Zahrada”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop