Tisk
Myslete na dřevo

Myslete na dřevo

Redakce | Pátek, 11. prosinec 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Co všechno můžete mít doma ze dřeva? Ten seznam by mohl být nekonečný. Tak jinak. Máte doma místnost, bez které by se to bez dřeva obešlo? To také není lehký úkol vymyslet, že?

 

Představte si, že můžete si sednout třeba v kuchyni na solidní dřevěnou židli, položit ruce na poctivý stůl, do kterého se dá i v rozčilení bouchnout pěstí, aniž by se složil do původního balení...

Dřeva je plný dům

komodaRozhlédnout se po policích a poličkách, po pevné kuchyňské lince, po stojanech na květiny a můžete pokračovat třeba do chodby ke skříním, věšákům nebo palubkám… A zajít třeba až do ložnice, k dřevěným postelím, ke komodám a ke stolkům velkým nebo malým podle libosti. Je tolik věcí ze dřeva, které mohou zútulnit a příjemně zabydlet váš domov...

... a jeho plný svět

Tak nechme domov domovem a vyhlédněme z dřevěných oken ven do zahrady. Nechme za sebou otevřené bytelné dveře, které si můžeme vybrat podle vkusu i nálady a vyjděme před dům, kde na nás čeká třeba posezení s lavičkami nebo zahradním nábytkem, příjemně ukrytým v pergole nebo altánu. Kde děti mají svůj vlastní svět se zahradním domkem – nebo je tu stavba ryze praktická na všechny ty nezbytnosti na ošetřování zahrady. A kolem toho všeho plot, třeba právě zase ze dřeva. A co třeba rovnou celý dům?

... a je na dosah.

To všechno můžete někde objevit, sehnat, objednat, nalistovat, naklikat … a nebo si to rovnou sami navrhnout a začít shánět někoho, … a nebo nemusíte. Protože jste tohle všechno, a spoustu dalších možností, právě našli. Tady v Truhlářství Míček.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Zdravé bydlení”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop