Komentáře k článku “Hezká a útulná roubenka na klíč v zahrádkářské kolonii”

« Zpět na článek

Komentáře  

 
0 #5 Klára 2020-02-10 09:28
Připomíná mi to jenom módní pozérství. Samé záclonky, závěsy, vnitřní vybavení je pokojík pro starší panenku a okolí domu se vchodem, které je na fotografiích vidět má důchodcovský nádech, materiál a vkus lidí z dob mojí babičky, promiň babi, ty jsi bydlela v užitném praktickém venkovském domě, chovala jsi zvířata, pěstovala zeleninu a bylo u tebe krásně . .
Citovat
 
 
0 #4 Eva 2019-09-11 11:38
To se nikdo nepozastaví nad rozporem v tvrzení "rada města změnila v územním plánu podmínky velikosti zastavěné plochy v zahrádkářské kolonii na osm procent" a "Věděla jsem jen, že chci v domě určitě komín, protože jsem tu chtěla mít kamna, a dále všechno vybavení k bydlení v současném standardu"? Mám za to, že kupní cena pozemku byla za cenu pozemku pro vybudování zahrádky (to už neuvedla, že?). Pokud paní chtěla stavět rodinný dům, měla si koupit pozemek k tomu určený za odpovídající cenu a ne ostouzet jednání města.
Citovat
 
 
0 #3 Jaroslav 2019-09-04 19:03
Mohli by jste prosím sděli cenu,moc se mi líbí a uvažuji o podobné stavbě,i když s menšími úpravami. Děkuji
Citovat
 
 
0 #2 Pavel 2019-09-04 14:50
A což takhle uvést celkovou cenu?
Citovat
 
 
-1 #1 Antonín Pytela 2019-09-04 08:07
Roubenka s nedělenými plastovými okny a použití materiálů kolem vchodu a okolí domu je prostě otřesné. No a to panelákové vybavení, i když kvalitní nemá v roubence rovněžco dělat. Tato jinak pohledná "roubenka" není tedy ve skutrečnosti nic jiného, než klasický panelákový byt obložený dřevem. Ke skutečné roubence a v ším co k ní patří má tato imitece moc a moc daleko !
Citovat
 

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop